| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | 9:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Specyficzne problemy rozwoju osób chorych somatycznie - Wykład (103 bud.009), Karolina Szatkowska | 9:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Specyficzne problemy rozwoju osób chorych somatycznie - Laboratorium (103 bud.009), Karolina Szatkowska | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 9:30, gr.3 Seminarium magisterskie (407 bud.009) - Janusz Trempała | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | 10:00, gr.1 Neuropsychologia - Wykład (2 bud.009), Łukasz Rzepiński, Monika Wiłkość-Dębczyńska | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | 10:30, gr.1 Seminarium magisterskie (103 bud.009) - Magdalena Miotk-Mrozowska, Beata Ziółkowska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | | |
|
|
| | 11:15, gr.6 Seminarium magisterskie (405 bud.009) - Ludmiła Zając-Lamparska | | | |
|
|
11:30, gr.8 Seminarium magisterskie (103 bud.009) - Elżbieta Kasprzak | 11:30, gr.7 Seminarium magisterskie (305 bud.009) - Aleksandra Błachnio | 11:30, gr.5 Seminarium magisterskie (104 bud.009) - Monika Wiłkość-Dębczyńska | 11:30, gr.4 Seminarium magisterskie (2 bud.009) - Hanna Liberska | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | | |
|
|
| 12:15, gr.1 Trening umiejętności wychowawczych - Laboratorium (102 bud.009), Maria Miatkowska | | 12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Muzykoterapia jako metoda wspomagania rozwoju - Laboratorium (102 bud.009), Anna Nogaj | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 12:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Metody wspomagania rozwoju małego dziecka - Laboratorium (103 bud.009), Małgorzata Wójtowicz-Szefler | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Wykład monograficzny Uzależnienia czy nałogi behawioralne - cechy wspólne i różnice (2 bud.009) - Maciej Michalak | | | | 13:15, gr.2 Seminarium magisterskie (104 bud.009) - Małgorzata Basińska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.2 Teoretyczny kurs rozszerzający II - Komunikacja kliniczna - Konwersatorium (301 bud.009), Magdalena Liberacka-Dwojak | 14:00, gr.1 Teoretyczny kurs rozszerzający II - Neuronauka - Konwersatorium (406 bud.009), Tadeusz Pracki, Anna Rasmus, Łukasz Rzepiński | | | | | 14:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Interwencja psychologiczna w rozwiązywaniu problemów rozwojowych - Wykład (sala nieznana), Stanisław Kowalik | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 14:30, gr.1 Neuropsychologia - Konwersatorium (301 bud.009), Daria Kukuła | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:45, gr.1 Teoretyczny kurs rozszerzający II - Komunikacja kliniczna - Konwersatorium (301 bud.009), Magdalena Liberacka-Dwojak | | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | 16:15, gr.2 Neuropsychologia - Konwersatorium (301 bud.009), Daria Kukuła | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.3 Neuropsychologia - Konwersatorium (2 bud.009), Daria Kukuła | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|